12 femrat më seksi të Ronaldos

204

Cristino Ronaldo dhe jeta e tij sentimentale janë në qendër të një artikulli të publikuar nga “Goal.com”, që ka listuar nga disa ish të dashurat e CR7 (sipas raportimeve).

Kim Kardashian

Bipasha Basu

Lucia Villalon

Karina Ferro

Imogen Thomas

Jordana Jardel

Mia Judaken

Nereida

Gemma Atkinson

Irina Shayk

Desirée Cordero

Georgina Rodriguez

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.