40 milion euro nga klubi anglez për Manolas!

182

Agjenti i Kostas Manolas ka theksuar se klubi nga Serie A ka refuzuar një ofertë prej 40 milion eurosh për klientin e tij nga Arsenal në verë, por nuk pret që greku të largohet pa mbaruar sezoni.

25 vjeçari Manolas ka qenë i lidhur me një kalim tek Manchester United këtë muaj, dhe The Sun kishte raportuar se ata po përgatitin një ofertë prej 47 milion funtesh për të, përcjellë Transferimet.com

Agjenti i Manolas, Ioannis Evangelopoulos, nuk e sheh ndonjë marrëveshje në janar, edhe nëse ndonjë klub kinez provon të testojë vendosmërinë e Roma-s./Transferimet.com./


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.