Ademi i gatshëm të ndihmoj Lepencin

94

Sulmuesi i Lepencit, Ramush Ademi është rikthyer pas lëndimit që e mbajti atë jashtë fushave për rreth 3 muaj.

Ademi u lëndua në këmbën e majt teksa po zhvillohej ndeshja Bashkimi – Lepenci, njofton Transferimet.com.

Fizeteraputi i tij, Nasur Kuka ka dhënë dritën jeshile dhe tani Ademi është i gatshëm të mbroj ngjyrat e skuadrës Kaçanikase.

Ai për portalin tonë tha se Ademi ka punuar mjaftë shumë për të u rikthyer sa më shpejt për të ndihumar skuadrën e tij.

“Ademi ndjehet mjaftë mirë tani dhe është i gatshëm të luaj për ndihumar skuadrën e Lepenciot.”, tha fizeteraputi i tij, Nasur Kuka./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.