Adriano refuzon klubin e ri, arsyeja është qesharake

2126

Adriano ka mohuar spekulimet se mund të rikthehet në futboll.

Në një pyetje nëse do t’i bashkohet klubit brazilian Flamendo, ai u përgjigj: “Jo, jam shumë i trashë”.

Adriano ka shkatërruar karrierën e tij pas probleme me mbipeshën dhe depresionin.

Kurse, së fundmi ka vizituar ish skuadrën e tij Inter ku u nderua nga klubi me një mirënjohje.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.