Agjenti: ‘Verrati do të rikthehet në Itali’

152

Marco Verratti është njëri nga lojtarët më të kërkuar nga gjigantët evropian përfshirë këtu Chelsea, Juventus, Real Madrid dhe Inter.

Megjithatë, agjenti i lojtarit, ka thënë se Verratti nuk do të largohet nga Parc des Princes në merkaton e verës, njofton Transferimet.com

“Marco nuk ka çmim dhe nuk është për shitje”, ka thënë Di Campli për The Sun. “Nuk ka dyshime, se një ditë, ai do të rikthehet në Itali, por nuk e di kur.”/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.