Aguero lojtar i Realit?

209

Sergio Aguero është lidhur me një transferim të mundshëm të skuadra spanjolle, Real Madrid.

Pas transferimit të Gabriel Jesus i cili në debutim bëri një asist dhe shënoi një gol e ardhmja e tij te skuadra angleze tani më është në dyshim, njofton Transferimet.com.

28 vjeçari në verë pritet të largohet nga Etihad Staduim, kurse në garë për të është edhe skaudra tjetër italiane, Inter./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.