Alaba mirëpret përballjen me Arsenalin

48

Ylli i Bayern Munichut ka reaguar pas shortit të hedhur sot në Nyon të Zvicrës.

Arsenali dhe Bayern Munichu janë dy kundërshtar të njohur mes vete, pas që vitet e fundit janë përballur shumë herë mes vete.

Rreth duelit me ‘Topçinjtë’, ka reaguar David Alaba, i cili me një postim në Twitter ka komentuar duelin e ardhshëm të bavarezëve në Ligën e Kampionëve.

“Sikurse nuk e dinit, është Arsenali përsëri! Mezi e pres këtë ndeshje”, ka shkruar Alaba.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.