Ballina Analiza

Analiza

A janë gati Chelsea për fazën vendimtare të sezonit ?

Pas një ndeshje zhgënjyese dhe rezultatit 3-0 kundër Manchester United në fundjavë, Stan Collymore i The Daily Mirror vë ne pikëpyetje luftën e tre...

Formacionet e mundshme, Juventus – Barcelona !

Përpara takimit të ekipeve në çerekfinale të garës elite të klubeve të Evropës të martën, "Transferimet.com" parashikon se cilët lojtar mund të jenë pjesë...

Inter ka nevojë për një zëvendësues të Icard-it

Inter mundet nga Crotone dhe pritet që edhe një sezon të përfundojë vitin e gjashtë radhazi jashtë nga Liga e Kampionëve, dhe nëse performanca...

De Biasi është krijuar përqarje në Kombëtare? Kjo është arsyeja!

Transferimet.com ka bërë një anliazë ku sipas të gjitha gjasave këto gjëra që po ndodhin në Kombëtaren Shqiptare nga Giani De Biasi është vetëm...

Kosovë – Islandë: Analizë e detajizuar e ndeshjes! Mesfusha dhe sulmi...

Kosova mbrëm luajti ndeshjen e saj të radhës në kualifikimet për borërorin “Rusia 2018” kundër Islandës, ndeshje të cilën e humbi me rezultat 1:2...

Raport: Inter 7-1 Atalanta (Video)

Interi ka mposhtur Atalantan me rezultat të thellë 7-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 28 të kampionatit italian, Serie A. Nerazzurrët kanë shfrytëzuar...

Skedina e ditës

Parashikimet tona janë analizuar mjaftë mirë nga gazetarët tanë, por nuk do të thotë që ndeshjet janë të sigurta. Liverpool v Burnley: 1 3+ Inter v...

Parashikim: Juventus – Milan

Juventusi e pret Milanin të premtën mbrëma në duelin më interesant të kësaj jave në Serie A. Vendi: Juventus Arena, Torino Koha: 10 mars (e premte),...

Formacionet e mundshme, Arsenal – Bayern Munchen

Misioni i pamundur për Arsenalin ndaj Bayern Munichut është pak orë larg fillimit. Anglezët kanë humbur ndeshjen e parë me rezultat 5-1, por tani do...

Në Spanjë zbulohet pse përmbysja e Barcelonës ndaj PSG është e...

“La remuntada” – Përmbysja. Do të ishte më e mrekullueshmja e të gjitha kohërave. Sepse do të ishte e vetmja në këto kushte. “Barcelona beson...

Lajmet e Fundit