Arsenal hap bisedimet me yllin e PSG

368

Arsenal ka bërë kontakt me klubin parisien për shërbimet e Lucas Moura, teksa Gunners po përgatiten për jetën pa Sanchez, raporton Express.

Bisedimet për një kontratë të re për Sanchez kanë ngecur – kiliani ka vetëm 18 muaj të mbetur në kontratë, transmeton Transferimet.com.

Dhe Arsenal thuhet të jenë në kontakt me PSG për Moura-n, duke ditur rrezikun e largimit të yllit të tyre, Alexis Sanchez./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.