Arsenal në garë për sulmuesin senegalez

87

Sipas raportimeve të fundit, Arsenal do të luftojë me Manchester United dhe Juventus për sulmuesin e Lazio-s, Balde Keita.

Gunners, të cilët duken se kanë dështuar për shërbimet e Karim Benzema, do të kthejnë vëmendjen te 21 vjeçari senegalez, transmeton Transferimet.com

Edhe më parë, Keita është munduar të nxitë një largim, duke refuzuar edhe të stërvitë me klubin, derisa presidenti i Lazio-s e ka refuzuar kërkesen për t’u larguar./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.