Arsenal shumë pranë transferimit të këtij sulmuesi

162

Klubi anglez Arsenal, ka etiketuar sulmuesin super të talentuar të skuadrës Sheffield Wednesday, George Hirst, i cili në Angli konsiderohet si një nga sulmuesit më të talentuar të momentit.

Hirst është 17-vjeçar dhe është i biri i ish-reprezentuesit anglez, David Hirst.

Sipas mediave britanike, Arsenal mund të përmbyllë transferimin e Hirst në ditët e para të merkatos së verës së ardhshme.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.