Babel kthehet te Beshiktashi

6

Klubi i njohur turk Beshiktash ka konfirmuar se ish-futbollisti i Liverpoolit dhe Ajaxit, Ryan Babel, është futbollisti më i ri i klubit me kontratë dy vjet e gjysmë.

Holandezi po kërkonte një klub të ri që kur i skadoi kontrata me Deportivo La Corunan për të cilin klub shënoi katër herë në 11 paraqitje.

Babel ishte pjesë e Beshiktashit edhe në periudhën 2013-15.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.