Bacca në Kinë? Flet agjenti

150

Carlos Bacca është i gatshëm të refuzojë çdo ofertë nga Super Liga Kineze për të qëndruar tek AC Milan, sipas agjentit të tij.

Bacca ka qenë i lidhur me disa klube në javët e fundit, duke përfshirë kampionët e Ligue 1, Paris Saint Germain, ish-klubin Sevilla dhe West Ham, transmeton Transferimet.com

“Bacca është i lumtur në Milan dhe klubi është tejet i kënaqur me performancen e tij, nuk ka arsye për t’u larguar.” – ka thënë agjenti për Tuttomercatoweb./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.