Balotelli ia bën “bajat” PSG-së me këtë mesazh

20
Mario Balotelli po shijon kohën e tij në Francë te skuadra e Nice.

Italiani është ringjallur në kampionatin francez, ku po ndihmon Nicen drejt një arritje të madhe. Nice pas 19 javësh po kryeson në Ligue 1, para Monakos dhe PSG.

Kjo ka bërë që Balotelli të tallet me PSG-në, skuadrën e mbushur me yje që edicion e kaluar ishte skuadër kampione.

“Paris, mos harroni. Te jesh në krye është diçka e bukur”, ka thënë Balotelli në një video të postuar në rrjetet sociale,/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.