Barcelona del ‘jashtë kontrollit’! Ofron një ‘mal’ me para për ‘bishën’

132

Barcelona ka kthyer interesimin te ylli i Liverpoolit  dhe do të ofrojë 120 milionë funte për Philippe Coutinho përsëri në janar, përcjell orainfo.

Coutinho mbetet në axhendën e Barcelonës dhe ata treguanofertwn  e tyre të mërkurën, e shefi ekzekutiv Oscar Grau ka konfirmuar se është ambicia e tyre për ta sjellë atë në Camp Nou.

“Ne jemi të gatshëm për të blerë Coutinho në tregun e dimrit, ose çdo lojtar qw kërkon stafin teknik.Por është e rëndësishme të përshtatemi, kështu që nëse do të ketë ardhje, duhet të ketë daljet”, ka thënë ai.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.