Benitez konfirmon të ardhmen e tij

92

Rafa Benitez ka insistuar se ai nuk do të largohet nga Newcastle , edhe pse klubi nuk arriti të bëjë ndonjë transferim gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediat angleze kanë shkruar se trajneri spanjoll pritet të largohet pasi drejtuesit e Neëcastle nuk i transferuan lojtarët që i kërkoi ai gjatë afatit kalimtar të janarit, shkruan Transferimet.com.

“Ne kemi një skuadër të mirë dhe unë kam besim tek lojtarët. Prioriteti im është që të jemi të gatshëm për ndeshjen e ardhshme kundër Derby, – përfundoi Spanjolli./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.