Bernat drejt largimit nga Bayern, ja destinacioni i tij

106

Juan Bernat pritet të largohet nga Bayern Munich në verë pasi nuk është aspak i lumtur te skuadra gjermane.

Pas largimit të Pep Guardiola, Bernat nuk e ka startuar në formacionin bazë të Carlo Ancelottit, njofton Transferimet.com.

Skuadrat të cilat kanë shprehur interesim për të janë,Arsenal, Barcelona, Manchester City, dhe Sevilla./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.