Bjellorusi – Holandë, formacionet zyrtare

20

Bjellorusia dhe Holanda kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që këto dy kombëtare zhvillojnë në ora 20:45:

Holandë: Janmaat, Van Dijk, Rekik, Blind; Vilhena, Pröpper, Wijnaldum; Robben, Janssen, Babel

Bjellorusi:


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.