Bournemouth do ta mbajë lojtarin e Arsenal

41

Bournemouth dëshiron ta mbajë në skuadër mesfushorin e Arsenalit, Jack Wilshere, përcjellë “Transferimet.com

Jack Wilshere ka qënë i dëmtuar dy vite tek skuadra e Arsenal, e pas rikuperimit nga lëndimi, Arsene Wenger vendosi ta huazojë te Bournemouth.

Mesfushori anglez është duke bërë paraqitje të mira dhe duke e ndihmuar shumë skuadren e Bournemouth, kështu që trajneri i këtij ekipi, Eddie Howe e dëshiron atë në skuadër se paku dhe për sezonin tjetër në formë huazimi./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.