Çfarë fati për Van Dijk…

308

Southampton ka marë lajme katastrofale lidhur me lëndimin e Virgil Van Dijk.

Holandezi ka qenë një nga mbrojtsit më të mirë dhe më të kërkuar në Premier League, por ai ka pësuar një lëndim në gju.

Ky lëndim do ta lë atë jashtë fushave për 2 deri në 3 muajt e ardhshëm, lëndim që ndoshta do i jap kthesë tjetër karrierës së tij./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.