​Asistuesit më të mirë në Champions në katër vitet e fundit...

Cristiano Ronaldo është asistuesi më i mirë në katër vitet e fundit në Ligën e Kampionëve Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo shumë shpesh akuzohet...

Alves mohon sherrin me Bonuccin natën e finales

Nuk kanë të mbaruar historitë e finales së humbur të Champions League për Juventusin. Thashethemet për sherre në pushimin e ndeshjes së fituar nga Real...

Montella bën premtimin e ‘çmendur’ për tifozët e Milanit

Vincenzo Montella insiston se objektivi i Milanit për sezonin e ardhshëm është kualifikimi për Ligën . Montella kualifikojë Milanin në Evropë, në sezonin e tij...

Munishi shpërthen pas humbjes turpëruese të Trepçës ’89

Munishi shpërthen pas humbjes turpëruese të Trepçës ’89. Munishi ka shkruar në Facebook se është ndjerë krenar me organizimin e 89-shit, përkundër disfatës turpëruese nga...

Hantz: Nuk e kemi pritur një fitore kaq të thellë

Në konferencën për shtyp pas humbjes së Trepçës’89 nga Vikingur, me rezultat 1:4, trajneri i Vikingur, Erik Hantz u shpreh i kënaqur me rezultatin...

Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Vikingur

Trepça '89 e luan sot ndeshjen e parë parakualifikuese të Ligës së Kampionëve, në shtëpi. 89-shi e pret Vikingurin në stadiumin “Adem Jashari”, me fillim...

Ja cili medium do të transmetoj ndeshjën Trepça 89′ –...

Trepça ’89 do ta zhvillojë sot ndeshjen e vitit në historikun e saj. Ata përballen me Vikingurin në stadiumin “Adem Jashari”, në kuadër të ndeshjes...

Lojtarët e Vikingurit befasohen gjatë rrugës për Mitrovicë (Video)

Vikingur do të takohet me Trepçën’89, për ndeshjen e kthimit në stadiumin “Adem Jashari” në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndërsa rrugës për Mitrovicë, klubit...

Trepça ’89 e bindur për kualifikimin

Trepça ’89 sot nga ora 18:00 do të ballafaqohet me Vikingurin, skuadrën nga Ishujt Faroe.  Ndeshja kthyese që zhvillohet në Mitrovicë i sheh vendasit me...

Trepça ’89 – Vikingur, ja kur dalin në shitje biletat dhe...

Biletat e ndeshjes së kthimit të Ligës së Kampionëve mes Trepçës’89 dhe Vikingur, do të dalin në shitje gjatë ditës së nesërme. Më 4 korrik...

Lajmet e Fundit