Chelsea kërkon pasuesin e Terry-t

333

Chelsea po planifikon të bëjë ofertë për mbrojtësin e Middlesbrough, Ben Gibson, i cili konsiderohet pasardhësi i John Terry-t.

Liderët e Premier Ligës e kanë një ofertë të refuzuar nga Middlesbrough, dhe ndoshta një ofertë prej 30 milion funtesh do të mund ta ndryshonte mendimin e klubit, transmeton Transferimet.com

Middlesbrough nuk do ta shesin 23 vjeçarin këtë muaj, gjë që favorizohet edhe nga Chelsea, të cilët janë të interesuar që transferimi të ndodhë në verë, kur kontrata e John Terry-t skadon./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.