City kërkon objektivin e Liverpool

128

Manchester City ka shprehur interesim për objektivin e Liverpool, William Carvalho.

Edhe pse ka pasur shumë spekulime se drejtuesit e Liverpool kishin udhëtuar për në Portugali për të kryer një marrëveshje me Sporting dhe lojtarin gjatë muajit janar, por ato mbeten vetëm spekulime, njofton Transferimet.com

Pep Guardiola dëshiron që sa më shumë të përforcojë skuadrën e tij dhe Carvalho e she si një nga lojtarët ideal që i përshtatet strategjisë së tij.

Në vërë City pritet të bëjë edhe ofertë zyrtare për super mesfushorin e Sporting./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.