City mposht Atletico Madrid, Barcelonën dhe Real Madrid për këtë lojtar

180

Manchester City është favoritë për të nënshkruar me me super talentin e Real Mallorca, Aplha Dionkou.

15 vjeçari ndiqet edhe nga Atletico Madrid, Barcelona dhe Real Madrid, por skuadra angleze tuhet se ka fituar këtë garë, njofton “Transferimet.com”.

Ky transferim pritet të bëhet në verë pasi lojtari e dëshiron City pasi një bised me Pep Guardiola ka bindur atë që të refuzoj skuadrat tjera spanjolle./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.