Conte hedh posht spekulimet për Willian

53

Antonio Conte ka hedhur poshtë spekulimet lidhur më një transferime të mundshëm të Willian tek Manchester United.

Willian ka konfirmuar se Mourinho dëshironte transferimin e brazilianit në Old Trafford, njofton “Transferimet.com”.

“Unë nuk edi asgjë në lidhje me këtë, por ai është një lojtar i rëndësishëm për ne dhe do të mbetet gjithmonë. Ai është zgjidhja ime e parë dhe tani jemi të fokusuar në të tashmen ka kohë për të ardhmen.”, tha Conte./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.