Conte insiston për të riun italian

163

Chelsea i Antonio Conte po shijon një sezon të shkëlqyer, derisa pozicionohen të qetë në vendin e parë në tabelen e Premier Ligës.

Trajneri italian ka të drejtën më të madhe kur bëhet fjalë për strategjinë e transferimeve te Chelsea, dhe ai e do të riun e Inter, Andrea Pinamonti. Chelsea po përpiqet ta marrë aprovimin e lojtarit para se ai t’i mbush 18 vite, transmeton Transferimet.com

Kur ai mbush 18 vite, Inter sigurisht se do të nënshkruajë kontratë të re me të (ndoshta pesë-vjeçare), dhe për këtë arsye Blutë janë shumë aktiv për shërbimet e tij. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.