Duket se Wenger ka gjetur “Henry-n e ri”

210

Trajneri i Arsenal-it , Arsene Wenger së fundmi është i interesuar për golashënuesin francez , Kylian Mbappe që aktualisht luan për Monaco-n.

Sipas Wenger-it , Mbappe i ka të gjitha cilësitë për të qenë pasardhësi i Legjendës , Thierry Henry edhe për faktin se luan si titullar që në moshën 18-vjecare. -raporton Transferimet.com

Por gjithashtu për talentin është e interesuar dhe Manchester City por gjithcka mbetet për t’u parë në merkaton e Verës /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.