Dy rivalët anglez pas sulmuesit brazilian

174

Raportimet e The Sun thonë se Liverpool dhe Manchester United do të luftojnë përsëri gjatë merkatos së verës për shërbimet e sulmuesit brazilian, Malcolm.

19 vjeçari, i cili për momentin luan në Francë për Bordeaux, ka qenë nën vëzhgimin e të dyja klubeve dhe të dyja janë duke konsideruar të bëjnë një lëvizje për të në fund të sezonit, përcjellë Transferimet.com

Edhe pse ka kontratë deri në vitin 2020, Malcolm pritet të transferohet te një klub i madh në të ardhmen e afërt, por do të jetë problem për të dy gjigantët anglez, sepse lojtari së fundi ka potencuar se e do një klub me Champions League./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.