Dyfishohet epërsia! (VIDEO)

61

Paris Saint-Germain ka dyfishuar epërsinë ndaj Barcelonës, pas golit të Julian Draxler.

Në minutën e 40-të, një super pasim nga Verratti te Draxler, gjermani u përball me portierin Ter Stegen, dhe nuk gaboi, për të dyfishuar epërsinë.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.