Dyshja e United në Lyon?

60

Raportohet se Lyon për përgatitë oferta për Memphis Depay dhe Adnan Januzaj gjatë këtij afati kalimtar.

Jose Mourinho e ka lejuar 21 vjeçarin që të largohet nga Old Trafford verën e kaluar, dhe tash Januzaj gjendet në formë huazimi tek Sunderland, njofton Transferimet.com

Në anën tjetër, Memphis Depay ende nuk po arrin ta marrë veten dhe të sigurojë një vend startues në formacion, dhe Lyon janë të gatshëm ta sjellin atë në Francë këtë muaj. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.