EKSKLUZIVE: Arrihet marrëveshja, Podolski me skuadër të re

238

Ish sulmuesi i Arsenalit, Lukas Podolski ka arritur marrëveshje me klubin japonez, Vissel Kobe.

Sipas raportëve nga mediat turke thuhet se Galatasaray ka pranuar ofertën prej 15 milionë euro, njofton “Transferimet.com”.

31 vjeçari ka bërë 13 paraqitje këtë sezon dhe ka shënuar 3 gola.

Podolski ka pasur edhe oferta tjera nga skuadrat kineze, por Vissel Kobe arriti që të bind lojtarin./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.