EKSKLUZIVE: Bayerni ia ofron këtë lojtar Realit

2288

Klubi i madh gjerman Bayern Munchen i ka ofruar vet kampionit evropian Real Madridit spanjollit Javi Martinez, bëjnë të ditur mediat e këtyre dy shteve të fuqishmë të futbollit.

Pas stinorit të tij të parë të shkëlqyer në Budesliga, Martinez më nuk bëri praktikisht asgjë dhe ishte një kohë të gjatë edhe jashtë akcionit për shkak të lëndimit, ndërsa Reali pritet ta merr pasi Pepe më nuk do të jetë pjesë e klubit mbretëror.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.