EKSKLUZIVE: Fillojnë kontaktet mes gjigantëve dhe agjentit të Courtois

101

E ardhmja e Thibaut Courtois në Chelsea ka qenë një çështje diskutabile, përderisa Real Madrid janë shumë të interesuar për reprezentuesin belg.

Sipas faqes spanjoll OK Diaro, agjenti i Courtois dhe Real Madrid janë në kontakte të vazhdueshme, derisa po ata po përgatiten për një lëvizje në Madrid gjatë verës, përcjellë Transferimet.com

Më herët ishte raportuar se Courtois do të dëshironte të rikthehej në Madrid (ku ai luante për Atletico Madrid) meqenëse ai ende e ka familjen e gjerë atje dhe e pëlqen qytetin shumë. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.