EKSKLUZIVE: Melo te Palmeiras, ja kush është zëvendësuesi i tij

16

Gjithçka është në rrugën e drejtë dhe të duhur. Mesfushori Felipe Melo do të largohet nga Inter për ta kaluar te skuadra braziliane Palmeiras, raportojnë mediat italiane.

Futbollisti i cili më shumë u ka nxjerr telashe neroaxurëve se që ka kontribuar në lojë, po largohet përfundimiosht nga Serie A, ndërsa tashmë i hapet dera mesfushorit brazilian të Liverpool, Lucas Leica që t’i bashkohet neroaxurëve në formë huazimi. Në ditët e para të janarit do të mbyllen këto dy çështje.

LEICESTER, ENGLAND - FEBRUARY 02: Lucas Leiva of Liverpool during the Barclays Premier League match between Leicester City and Liverpool at the King Power Stadium on February, 2016 in Leicester, England. (Photo by Matthew Ashton - AMA/Getty Images)


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.