EKSKLUZIVE: Payet kërkon largimin

283

West Ham kanë qenë të vendosur për të transferuar të paktën 1 lojtar të ri në afatin kalimtar të janarit, por duket se Dimitri Payet është i vendosur të largohet pasi i ka kërkuar bordit të largohet nga klubi.

Gjatë konferencës për shtyp Slaven Bilic, konfirmoi se francezi nuk dëshiron të luajë për ëest Ham dhe nuk do të jetë i përfshirë këtë fundjavë, në ndeshjen kundër Crystal Palace, transmeton “Transferimet.com”.

Arsenal, Man Utd, Marsielle, Juventus dhe shumë skuadra tjera evropiane duan transferimin e francezit./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.