EKSKLUZIVE: Torres shumë pranë transferimit te kjo skuadër angleze

2049

Fernando Torres është shumë pranë transferimit të skuadra angleze, Newcastle United.

Sipas mediave spanjolle, Rafa Benitez e ka bindur spanjollin që të transferohet të Newcastle për të ndihmuar skuadrën që të ngjitet në Premier League, njofton Transferimet.com.

Torres pritet të largohet nga Atletico Madrid këtë vitë dhe sipas gjasave e ardhmja e tij do jetë në Angli./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.