Emrat që lidhem me Romen

18

As Roma këtë vit në merkaton e Janarit ka nevojë të bëjë blerje që ti bëjë ballë Juventusit.

Emrat si qdo vit janë shumë, mirpo këtë vit Roma mendonë seriozisht të investojë në skuader.

Këta janë disa nga emrat më të nxehtë të merkatos për Romen:”
– Moutinho
– Ntep
– Depay
– El Ghazi
– Musonda
– Sanson
– Luiz Gustavo.

Pra nga kta më të mundëshmit janë :”Sanson,Depay dhe Mousonda/TRANSFERIMET.COM/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.