Tuesday, October 17, 2017

Ja sa përfitoi Skënderbeu pas barazimit në Europa League

Pjesëmarrja në grupet e Ligës së Europës është fitimprurëse për klube si Skënderbeu. Përveç përfitimeve fillestare me pjesëmarrjen në këtë fazë të rëndësishme, skuadra...

Skedina e ditës

Parashikimet tona janë analizuar mjaftë mirë nga gazetarët tanë, por nuk do të thotë që ndeshjet janë të sigurta. Astana v Slavia Prague 1 ...

Serbët sulmojnë faqen e Skënderbeut, kërcënojnë me vdekje shqiptarët

Menjëherë pas hedhjes së shortit në Europa League ka nisur përplasja virtuale mes tifozëve shqiptare dhe atyre serbë. Partizani i Beogradit-Skënderbeu do të jetë më...

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për takimin mes Skënderbeut dhe Partizanit

Mediat serbe vëmendja kryesore Grupit B të Europa Leagues i ka kushtuar takimit mes Skënderbeut dhe Partizanit Mediat kryesore serbe i kanë kushtuar hapësirë të...

Trajneri i Skënderbeut flet për shortin dhe përballjen me Partizanin

Skënderbeu ka mësuar kundërshtarët për fazën e Grupeve të Europa Leagues. Ekipi nga Korça bën pjesë në grupin B së bashku me Partizanin e...

Skënderbeu – Partizani, serbët kërcënojnë shqiptarët (Foto)

Shqiptarët dhe serbët kanë filluar luftën verbale para përballjeve mes Skënderbeut dhe Partizanit Ndeshje mes Skënderbeut të Korçës dhe Partizanit të Beogradit, e cila do...

Shqiptarët provokojnë Partizanin e Beogradit (Foto)

Ndeshje mes Skënderbeut të Korçës dhe Partizanit të Beogradit, e cila do të luhet në kuadër të Grupit B të Europa Leagues, ka nisur...

ZYRTARE: UEFA shpall Pogban si futbollistin e vitit nga Europa League...

Paul Pogba është shpallur futbollisti i vitit nga edicioni i kaluar i Europa League. Pogba është lojtari më i shtrenjtë në histori të Manchester United. Man...

Skënderbeu me kundërshtar nga Serbia (FOTO)

Skënderbeu do të ndeshet me Partizanin e Beogradit. Të shikjomë nëse UEFA do ta lejojë këtë takim mes klubit shqiptar dhe atij serb. /Transferimet.com/

Milan përsëri kundër një ekipi shqiptar? (FOTO)

Milan mund të takohet me një tjetër ekip shqiptar pas dueleve me Shkëndijën. Skëndërbeu i Korçës gjendet në vazon e katërt kurse Milan është bartës...

Lajmet e Fundit