Ferizaj e mbyllë me fitore aventurën në Shqipëri

33

Ferizaj e ka mbyllur me fitore avanturën e fazës përgaditore në Shqipëri, teksa në ndeshjen e fundit testeuse ka mposhtur skuadrën e Naftëtarit, me rezultat 1-3.

Golat për skuadrën kosovare u realizuan nga Shkëmbim Salihu, Ardian Selimi e Mali Beluli.

Ferizaj nesër rikthehet në shtëpi ku do të zhvillojë pjesën e fundit të përgatitjeve para se të fillojë stinori i ri dhe garat e Kupës, ku Ferizaj do të ballafaqohet me Gjilanin.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.