Fitore për United!

126

Ka përfunduar ndeshja e parë e gjysmë-finales së EFL Cup, e zhvilluar ndërmjet Manchester United dhe Hull City në Old Trafford.

Man Utd arriti një fitore të rehatshme 2-0 në sajë të golave nga Juan Mata dhe Marouane Fellaini, të dyja në pjesën e dytë të ndeshjes, transmeton Transferimet.com

Me këtë fitore, United i afrohet një hap më afër finales së kësaj kupe. Ndeshja e dytë zhvillohet në KC Stadium më 26 janar./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.