Formacionet e mundshme: PSG – Barcelona dhe Benfica – DOrtmund

76

Formacionet e mundshme të ekipeve për ndeshjet që zhvillohen sonte në kuadër të  Ligës së Kampionëve.

Paris SG: Trapp, Aurier, Marquinhos, Silva, Maxwell (ose Kurzawa), Verratti, Rabiot, Matuidi, Lucas, Cavani dhe Draxler.

FC Barcelona: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Rakitic (ose Andre Gomes), Busquets, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.

Benfica Lisbonna: Ederson, Semedo, Lindelof, Luisao, Eliseu, Salvio, Fejsa, Pizzi (ose Almeida), Carrillo, Jonas dhe Mitroglou.

Borussia Dortmund: Burki, Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Dembele, Castro, Reus dhe Aubameyang.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.