Formacionet zyrtare: Crotone – Juventus

24

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Crotone – Juventus.

Crotone dhe Juventus kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Serie A.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadra fillon në ora 18:00.

Crotone:

Juventus: Buffon; Dani Alves, Bonucci, Rugani, Asamoah; Khedira, Rincon; Pjaca, Dybala, Mandzukic; Higuain.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.