Gjak përsëri në Angli (FOTO)

88

Ciaran Clark është çarë në vetull pas përplasjes me qender mbrojtësin e QPR. Por fatmirësisht Clark ka marrë ndihmen e shpejtë dhe është kthyer pas 7 minutave në lojë.

Para dy jave ishte lojtari i Hull City, Ryan Mason që u përplas me Gary Cahill, dhe 27 vjeqari sa është liruar nga spitali./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.