Goditet dy herë në faqe Dele Alli (FOTO/VIDEO)

104

Portieri i Middlesbrough, Victor Valdes ishte i nervozuar me yllin e Tottenham Hotspur, Dele Alli, dhe e goditi dy herë në faqe në minutën e 9-të të takimit.

Këtë incident mund ta shihni me anë të fotove të siguruara nga Transferimet.com.                 


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.