Hakerët sulmojnë gazetaren sportive, ia publikojnë fotot nudo (Video +18)

514

Ndoshta nuk keni dëgjuar asnjëherë se hakerët të sulmojnë gazetaret, sidmos ato sportive, por kjo ka ndodhur me të vërtetë.

Gazetarja sportive e Sky Sport, Diletta Leotta është viktimë e hakerave të cilët i kanë vjedhur foto intime e më pas janë hedhur në internet, njofton Transferimet.com.

Leotta ka mbetur e suprizuar me këtë dhe ka mbyllur të gjita rrjetet sociale pas këtij skandali që i kanë bërë hakerët./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.