Humbje e madhe për Everton!

15

Sot, Everton ka marrë ndoshta lajmin më trishtues të këtij sezoni.

Anësori Yannick Bolasie ka pësuar një lëndim në gju dhe mund të jetë jashtë fushave të blerta për 1 vit./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.