Igli Tare e “bllokon” serbin e Lazios

58

I shumë kërkuari nga disa skuadra të mëdha evropiane, Sergej Milinkovic, dukët që dë vazhdojë edhe shumë gjatë me Lazion, pasi Igli Tare i ka bërë gati një kontratë të re.

Sipas mediave italiane, Milinkovicit i është ofruar kontratë e re deri në vitin 2022, ku përpos kohëzgjatjes ai do të ketë edhe rritje page.

Gjithashtu Milinkovic ndiqet edhe nga disa skuadra tjera angleze dhe spanjolle./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.