Inter gjen zëvendësuesin e Icardi, nuk do ta besoni se kush është?

614

 Inter dhe Sampdoria janë takuar për të diskutuar dhe filluar një negociatë për transferimin e çekut Patrik Schick te zikaltërit.

Për Interin, profili i sulmuesit 20-vjeçar është ai i duhuri për të zëvendësuar argjentinasin Icardi.

Drejtuesit e Sampdorias kërkojnë plot 25 milion euro për shitjen e sulmuesit.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.