“Inter i kënaqur me punën e Piolit”

93

Agjenti i Stefano Pioli ka deklaruar se drejtuesit e Inter janë shumë të kënaqur me punën e tij deri më tani.

Me ardhjen e Piolit është këndellur mjaftë mirë skuadra italiane.

“Ai është padyshim shumë i lumtur në Inter, dhe po mundohet të jap më të mirën e tij si trajner. Ai është duke bërë një punë të mahnitshme dhe si synim ka të siguroj një vend që e dërgon Interin në Ligën e Kampionëve.”

“Unë kam pasur një bised të shkurt më drejtuesit e Inter ku atë më thanë se deri më tani janë shumë të kënaqur me Piolin , shpresoj që të mbaj këtë ritëm”, tha agjenti i Piolit./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.