James refuzon ofertën e Kinezëve

130

Mesfushori i Real Madrid, James Rodriguez ka refuzuar një ofertë nga Hebei China Fortune, raporton AS.

Reprezentuesi kolumbian ka qenë jashtë ekipit të parë të Real Madridit gjatë sezonit të kaluar dhe ka qenë shpesh i lidhur me një largim nga Bernabeu.

Manuel Pellegrini i cili është menaxher i kësaj skuadre, i ka ofruar lojtarit të Real-it marrëveshje me vlerë 30 milionë euro në sezon, gati dhjetë herë shumën që mesfushori e merr në Real Madrid.

Megjithatë, James e refuzoi ofertën, transmeton Transferimet.com


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.